Vrátil a náhrady

Vrátil a náhrady

 

Vykresleno kvůli nedostatku nebo nedodržení

Pokud jste obdrželi nesprávný nebo poškozený produkt, sdělte to s e -mailovou adresou info@poptoys.it a podle tohoto postupu se okamžitě aktivujeme bezplatnou náhradu:

  • Zašlete nám fotografie nesprávného nebo poškozeného produktu s jakýmikoli poznámkami
  • Sbalte produkt, který jste obdrželi, když jste ho obdrželi
  • Bude vám zaslán nový produkt*
  • V době dodání nového produktu budete muset vrátit nesprávný nebo poškozený kurýr

*Pokud produkt není k dispozici, budete požádáni o výběr nového produktu nebo získáte úplné vrácení nákladů, které vzniknou

Právo na stažení

Máte právo odstoupit od smlouvy, aniž byste uvedli důvody, do 14 dnů od doby, kdy jste vy nebo třetí strana odpověděla (i), obdrželi produkt nebo (ii) v případě nákupu několika produktů doručených samostatně s jedinou objednávkou , Dostal poslední produkt.

Pokud je výběr z osobních důvodů a nelze nám přičíst (poškozený nebo nesprávný produkt), bude vám zaplacena náhrada (jakmile obdržíte produkt za sebou) odečteno ze všech vzniklých nákladů vaše výdaje.

Chcete -li uplatnit právo na stažení, měli byste informovat poptoys se registrovanou kanceláří v Římě o vašem rozhodnutí zasláním e -mailu na adresu: info@poptoys, it. Poté obdržíte e -mail s potvrzením výběru odstoupení, obsahující pokyny k postupu s návratem produktu.

Pro respektování lhůty pro výběr stačí, aby odeslání žádosti před vypršením období odstoupení.

Pokud znovu oživíte, bude vám vrácena platby, které jste provedli, s výjimkou vzniklých nákladů na doručení, do 14 dnů od okamžiku, kdy obdržíme vaše rozhodnutí o odstoupení. Tyto náhrady budou provedeny pomocí stejných platebních prostředků použitých pro počáteční transakci, pokud nepožádáte o vrácení peněz na jiném platebním prostředku, v tomto případě budou jakékoli dodatečné náklady na vaše náklady vyplývající z různých platebních prostředků od vás zvolených .

Pokud jste produkt obdrželi, jste požádáni, abyste jej vrátili bez zbytečného zpoždění a v každém případě do 14 dnů ode dne, kdy jste sdělili stažení. Termín je respektován, pokud respektujete aktiva před uplynutím 14 -denního období. Přímé náklady na vrácení zboží budou na vaše náklady. Pokud provedete stažení prostřednictvím webu pomocí návratové služby nabízené webem, před potvrzením žádosti o stažení vám bude naznačeno náklady na dopravu pro vrácení zboží.

Jste zodpovědní pouze za snížení hodnoty zboží vyplývajícího z manipulace odlišné od hodnoty nezbytné k stanovení povahy, charakteristik a fungování zboží.

 

 

Přihlásit se

Zapomněli jste své heslo?

Ještě nemáte účet?
Vytvořit profil